historie

Vše začalo ještě dříve, než by si mohl vůbec někdo myslet. Někteří jsme spolu totiž již navštěvovali jesličky. Potom společná třída na základní škole, I.C až VIII. C. Tam nás již spolu chodilo sedm.

Po základní škole jsme se jako parta nerozpadli, i když šel každý na jinou školu. Přidali se další pařmeni a začalo se chodit do hospody. Tam jsme vymýšleli, co by se dalo dělat v době, kdy je ještě hospoda zavřená. Všichni máme rádi sport  tak se přes léto hrál venku fotbálek a přes zimu basket nebo florbal po tělocvičnách a halách.

No a v památném roce 1999 byla v Milevsku vyhlášena městská liga v malé kopané. Tak jsme se přihlásili a hráli celých 16 let. Podrobné informace o našem účinkováni v této soutěži i jiné zajímavé informace o Milevské lize v malém fotbale naleznete na milevskaliga.cz nebo klikněte na tento odkaz:

V průběhu let jsme podnikali společně mnoho akcí. V létě např. sjíždění Vltavy na lodích či raftech,  pečení selete s vypitím soudku, či ping-pong turnaje. V zimě společné hory atd. Na těchto akcích vzniklo mnoho krásných fotek, které naleznete na těchto stránkách v sekci fotogalerie.

Další etapou života mladých jinochů jsou partnerky. Z toho vyplývající svatby. Jako kamarádi jsme se tedy nevyhnuly mnohým loučením  se svobodou (štando), stavění bran pro nevěsty a vždy úspěšným šraňkům ve svatební den. Opět jich je pár zdokumentováno ve fotogalerii.

Bohužel/bohudík po svatbách přicházejí děti a rodinné povinnosti, které velmi omezily společné povyražení. V této době se to omezilo na nepravidelné  páteční posezení u piva.